سوالات متداول کاربران هزار حسابدار

لیست کاملی از سوالات اولیه که امکان دارد برای بازدیدکنندگان پیش بیاید در این صفحه آماده نموده ایم، اگر فکر می کنید پرسش دیگری دارید از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال نمایید.


  هر گاه شما مشخصات کلی خود را برای ثبت نام وارد نمودید یک پنل کاربری برای شما تشکیل می شود برای تکمیل اطلاعات و تایید شماره تلفن جهت تماس تلفنی کاربران با شما در صفحه پنل کاربری روی گزینه تایید تلفن همراه کلیک نمایید تا به صفحه بعد وارد شوید و پس از آن کد اعلام شده از طرف وبسایت را به شماره 14 رقمی پیامک کنید تا تلفن همراه شما در این سایت تایید گردد.
  برای ویرایش پرفایل شما می توانید پس از ورود به حساب کاربری خود از طریق صفحه اول وب سایت و کلیک روی کلمه ورود و سپس کلیک روی کلمه پروفایل موسسه حسابداری یا پروفایل من، امکان ویرایش، حذف و اضافه یا اصلاح مشخصات خود را داشته باشید.
  پس از اینکه شما در وب سایت هزار حسابدار ثبت نام نمودید اطلاعات وارد شده شما از طرف کارشناسان سایت مورد برسی قرار می گیرد و پس از تایید بلافاصه آگهی وتبلیغ شما منتشر خواهد شد.
  هر زمان شما در سایت هزار حسابدار ثبت نام نمودید گام اول را برای انتشار تبلیغ موثری برای خود برداشته ایید به جهت تکمیل مشخصات خود در کارتابل کاربری روی گزینه ثبت تخصص های من یا ثبت تخصص های موسسه حسابداری کلیک نمایید سپس در هر حوزه هایی که امکان انجام خدمات را دارید انتخاب کنید.
  هنگامی که شما به صفحه اول سایت هزار حسابدار مراجعه نمودید با کلیک روی گزینه ورود در بالای صفحه ونوشتن شماره تلفن همراه ورمز عبور به حساب کاربری خود وارد شوید سپس روی گزینه پروفایل من یا پروفایل موسسه حسابداری کلیک کنید تا به صفحه فرم تنظیم پروفایل نمایش داده شود در این صفحه شما می توانید کانال تلگرامی و همچنین صفحه شبکه اجنماعی خود را ثبت کنید تا مراجعین وبازدیدکنندگان حساب کاربری امکان مشاهده آنها را نیز داشته باشند.
  پس از آنکه از صفحه نخست سایت هزار حسابداربه حساب کاربری خود وارد شدید در این صفحه گزینه پروفایل موسسه حسابداری یا پروفایل من را انتخاب کنید، آخرین کادری که در سمت راست قرار دارد تحت عنوان لینک معرفی ویدئو آپارات است روی آن کلیک کنید و ویدئو معرفی خود را ثبت نمایید.
  برای آنکه شما عکس کاربری خود را تغییر دهید، پس از ورود به حساب کاربری روی گزینه عکس مدیر موسسه حسابداری یا عکس من کلیک کنید سپس روی گزینه مرور کلیک کنید عکس جدید را انتخاب و آنرا تایید نمایید، پس از آن عکس کاربری شما تغییرخواهد کرد.
  بله، حذف عکس پروفایل شما به شرح زیر ممکن است، از صفحه اول سایت و انتخاب گزینه ورود در بالای این صفحه وارد حساب کاربری خود می شوید، از سمت راست گزینه عکس من یا عکس مدیر موسسه حسابداری را انتخاب نمایید. در این صفحه و بالای عکس شما گزینه حذف عکس قرار دارد پس از کلیک روی آن پیام تایید حذف عکس نمایش داده خواهد شد، گزینه بله را انتخاب کنید تا عکس پروفایل شما حذف شود.
  برای تغییر رمز عبور حساب کاربری کافی است شما از صفحه اول وبسایت هزار حسابدار با انتخاب گزینه ورود به کارتابل کاربری خود وارد شوید، در سمت راست این صفحه گزینه تغییررمز عبور را انتخاب نمایید تا صفحه فرم تغییر رمز عبور نمایش داده شود در اینجا شما به سادگی می توانید رمز عبور خود را تغییر دهید.
  برای حذف حساب کاربری شما می توانید از صفحه اول وب سایت هزار حسابدار به کارتابل کاربری خود وارد شوید گزینه درخواست حذف حساب کاربری را انتخاب کنید، در صفحه بعد ثبت درخواست حذف پروفایل را انتخاب کنید. پیامی از طرف سایت به شما نمایش داده می شود تایید نمایید تا حساب کاربری شما از روی سایت برداشته شود.
  در کادر امضای پروفایل شما می توانید عباراتی از روش و انجام کار خود را توضیح دهید که کاربران و بازدیدکنندگان شما در هنگام مراجعه اطلاعات کلی از نحوه انجام خدمات شما داشته باشند.
  در کارتابل کاربری پس از ورود به صفحه پروفایل یکی از کادرها تحت عنوان (در مورد من) است شما می توانید در این کادر موضوعاتی را در رابطه با نوع شیوه کاری میزان تعهد و... را درج نموده تا مراجعین شما با آمادگی بیشتری نزد شما حاضر شوند.
  برای اینکه بتوانید در سایت هزار حسابدار ثبت نام نمایید تا آگهی و تبلیغات شما منتشر شود، ابتدا در صفحه اول این وب سایت روی گزینه ثبت نام حسابدار کلیک کنید پس از ورود به صفحه بعد شما می توانید مشخصات خود را بنابر ترتیبی که در این وب سایت مشاهده می نمایید ثبت کنید تا اینگونه علاوه بر ثبت نام آگهی و تبلیغات شما نمایش داده شود.
  شما پس از ورود به صفحه اصلی سایت هزار حسابدار و کلیک روی گزینه عضویت و تبلیغ موسسه حسابداری وارد صفحه بعد خواهید شد دراینجا کادرهای خالی را تکمیل نمایید و در نهایت روی گزینه ثبت نام کلیک کنید، اکنون شما از حساب کاربری در سایت هزار حسابدار برخوردار خواهید بود که این وبسایت اقدام به درج وانتشار تبلیغات برای شما خواهد نمود.
  در هر زمان که شما قصد ورود به حساب کاربری خود را داشته باشید، به صفحه اول وب سایت مراجعه نمایید روی گزینه ورود کلیک کنید، شماره تلفن و رمز عبور خود را وارد کنید تایید نموده و وارد محیط کاربری خودتان شوید.